Wednesday, 27 May 2015

Nákupy ve zdravých výživách

Ahoj všichni :)
Protože jsem v posledních dvou týdnech 2x zavítala do zdravé výživy (jednou z toho do countrylifu), cpž u mě dřív nebylo tal časté, stejně tak jako chuť zkouśet nová jídla, rozhodla jsem se svoje úlovky nafotit (tak jako fashion bloggerky fotí oblečení, já si fotím Vincentku :D).

No a co jsem teda pořídila? V countrylifu jsem byla poprvé a pro dvě věci jsem šla na jistotu: chia semínka a datlový sirup.

Chia semínka, superpotravina, o které už mluví úplně každý. I mě si tahle semínka získala, tak jsem si pro ně musela hned doběhnout. Stejně tak tomu byla i s datlovým sirupem - samotný řecký jogurt milko mi moc nechutná, ale cukr z datlí tomu hned dodá šmrnc (a ne, nebojím se cukrů z ovoce, pokud jich není tuna).Poprvé jsem taky narazila na raw tyčinku a určitě ne naposledy. Byla moc dobra, chuťově samozřejmě trošku nezvyk, ale nic extrémního a složení je taky celkem dobré. 

A taky jsem neodolala zdravé sušence - bez přodaných cukrů a zbytečných slepovadel, což bylo znát na tuhosti, ale chuťově opavdu vynikající, navíc za skvělou cenu! 

Flapjacky mám ráda, bohužel to složení a ještě cena žádná výhra nejsou, a tak jsem si tenhle vzala jen na ochutnání a znovu už po něm nesáhnu, to si raději člověk může takové a lepší sušenky upéct doma :)


Takzle celý nákup byl vlastně úspěsný a do countrylifu si určite občas zaskočím :) Nevíte ale, zda se chia semínka dají sehnat někde i levněji? :)

Pak bych vám ráda ukázala oběd, který jsem si koupila ve zdravé výživě (Žižkov, tramvajová zastávka Lipanská), když jsem neměla čas. Už jsem takhle nedostatek času řešila víckrát a opravdu můžu tuhle zdravou výživu jen doporučit, za fajn ceny se opravdu kvalitně najíte. Já si tentokrát dala rizoto se špenátem a hlívou ústřičnou :)

A teď už k dnešnímu nákupu... Taky tak milujete textilové tašky na nákupy? O:)
To byla odbočka :D Dneska si moje nachlazení/nemoc zase vybralo svou daň a já se za celý den zmohla právě jen na nákup a to ještě jen proto, že jsem nutně potřebovala soplnit zásoby vincentky! A ta do zdravého nákupu taky patří, snad nic mi tolik nepomáhá :)

Jak všichni víme, sója zdravá není a ani výrobky z ní nejsou žádné terno, občas si s nimi ale spestřím jídelníček, když mám chutě :)

Snaha zbavit se nachlazení zašla až tak daleko, že jsem sáhla po ,,cucákách" z obchodu, třeba zaberou, alespoň jsou bez cukru...


A protože mám ráda nějaké to barevné ovoce, nemohla jsem ty maliny v obchodě nechat O:)


No a nakonec jedna úplná novinka - šmakoun na sladko! Teď si většina z vás klepe na čelo, jaktože jsem ještě neměla šmakoun na sladko, ale já si vždycky tak nějak myslela, že patří k příloze jako bílkovina (mexiko, hlíva nebo bez příchuti) O:) No těším se na něj, do jídelníčku se mi ale bude hodit asi až v pátek... Pak poreferuju, nebo - s čím si ho mám dát? Poraďte! :)

A co nového, nevyzkoušeného jste si v poslední době koupili vy? :)
PS: omlouvám se za překlepy, na ipadu jich vždycky nasekám... 
Mějte se hezky a jezte zdravěji :)
Míša

7 comments:

 1. Já teda moc na zdravou výživu nejsem, ale ten sirup bych klidně vyzkoušela :-). A to risoto, mňam <3

  ReplyDelete
 2. Nemůžu si pomoc, ale mě vůbec chia nechutná :D Jsem zkrátka na starou a dobrou ovesnou kaši. Ovšem mléka Alpro ty bych mohla pít pořád. Nedávno je měli ve výprodeji, a tak teď mám doma asi tři ty větší krabičky, ale řekla jsem si, že s nimi budu šetřit... :D
  Teprve včera jsem měla možnost ochutnat dračí ovoce a tedy musím říct, že na to, že nemá chuť, mi velice chutnalo. :D :)

  ReplyDelete
 3. Máš moc hezký blog :) Kdybys chtěla koukni i na můj, věnuju se podobnému tématu!) http://jmenujisepeta.blogspot.cz/

  ReplyDelete

 4. شركة نقل عفش
  اهم شركات مكافحة حشرات بالخبر كذلك معرض اهم شركة مكافحة حشرات بالدمام والخبر والجبيل والخبر والاحساء والقطيف كذلك شركة رش حشرات بالدمام ومكافحة الحشرات بالخبر
  شركة مكافحة حشرات بالدمام
  شركة تنظيف خزانات بجدة الجوهرة من افضل شركات تنظيف الخزانات بجدة حيث ان تنظيف خزانات بجدة يحتاج الى مهارة فى كيفية غسيل وتنظيف الخزانات الكبيرة والصغيرة بجدة على ايدى متخصصين فى تنظيف الخزانات بجدة
  شركة تنظيف خزانات بجدة
  شركة كشف تسربات المياه بالدمام
  شركة نقل عفش واثاث

  ReplyDelete
 5. شركة نقل عفش بالرياض وجدة والدمام والخبر والجبيل اولقطيف والاحساء والرياض وجدة ومكة المدينة المنورة والخرج والطائف وخميس مشيط وبجدة افضل شركة نقل عفش بجدة نعرضها مجموعة الفا لنقل العفش بمكة والخرج والقصيم والطائف وتبوك وخميس مشيط ونجران وجيزان وبريدة والمدينة المنورة وينبع افضل شركات نقل الاثاث بالجبيل والطائف وخميس مشيط وبريدة وعنيزو وابها ونجران المدينة وينبع تبوك والقصيم الخرج حفر الباطن والظهران
  شركة نقل عفش بجدة
  شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
  شركة نقل اثاث بالرياض
  شركة نقل عفش بالدمام

  ReplyDelete