Sunday, 22 November 2015

Trip to Dresden + comfy travel outfit

Kocháme se krásným Českým středohořím a už se těšíme za hranice... Doslova. Drážďany jsou totiž od hranic vážně kousek :)

To potvrzuje i fakt, že tam češtinu uslyšíte snad častěji, než němčinu! Sice jsem vyrazili v pondělí, den před naším státním svátkem, abychom ,,přechytračili" ostatní a měli Primark i Drážďany spolu s Němci jen pro sebe, stejný nápad nás ale mělo očividně daleko víc! Pořád jsme to ale ještě vychytali, protože další den jsem viděla zprávu, že v Drážďanech zkolabovala díky návalu Čechů doprava :) Možná proto umí někteří číšníci i něco málo česky a rádi tyto znalosti vytasí! :)

Já mám ale Drážďany ráda hlavně kvůli nádherné architektuře a proti Praze relativnímu klidu. V Drážďanech jsem byla poprvé loni před Vánoci a hned jsem si je zamilovala. I proto jsem se na tento výlet tak těšila a znovu jsem nebyla zklamaná. Němci se o své památky dokáží perfektně postavit, navíc tleskám za nápad a realizaci oprav některých budov, které teď sice vypadají ,,dvoubarevně", ale je to proto, že jsou zrekonstruovány pomocí velkého množství původních kamenů. A ty pak tvoří kontrast s těmi novými!
Pojďte se tedy spolu s mými fotkami projít tímhle nádherným městem! Uvidíte jak památky, dýchne na vás ale i atmosféra Vánoc díky přípravám vánočních trhů :)
Outfit jsem pro tento den zvolila pohodlný. Dalo by se říct cestovní, protože jsme přece jen nějaký ten čas strávili v autě, pohodlí jsem navíc uvítala i při pobíhání v Primarku. Takovýhle outfit tedy často nosím i při pochůzkách po Praze. Jednoduchost a pohodlí především :)
Poprvé dnes uvidíte mou podzimní bundu, kterou jsem si koupila už před měsícem v C&A a nedám na ní dopustit. Je delší než klasický bomber, což jsem ale uvítala, protože v ní nenastydnu, a navíc se svou postavou potřebuju spíše delší vršky. K ní teď nejraději nosím novou šálu, do které se zachumlávám téměř denně :) Zbytek už jsou jen pevné legíny a moje nové boty, které teď snad vůbec nesundávám :)


A co vy? Byli jste někdy v Drážďanech, nebo se chystáte? A kam rádi jezdíte před Vánoci? :)
A jak vypadá váš pohodlný outfit? :)
Hezký nedělní večer přeji!
Míša

11 comments:

 1. V Drážďanech jsem nikdy nebyla, ale určitě toto město píšu na seznam :), a před Vánocemi jsem hodně v práci, ale vždycky si udělám čas na rodinný výlet je nás cca 20 do Vídně!
  Beauty by K.

  ReplyDelete
 2. Moc pěknyé fotky, Drážďany jsou krásné město :)

  ReplyDelete
 3. určite to bol super výlet :) šla by som sa tam niekedy pozrieť :) a máš krásny šál!

  ReplyDelete
 4. V Drazdanech jsem nikdy nebyla, ale moc rada bych se tam podivala, protoze ta architektura je opravdu uzasna a mesto vzdy podle fotek vypada uchvatne :) Jen skoda, ze fotky nejsou vetsi, nemuzu si poradne prohlednout cely tvuj outfit, protoze zrovna nemam bryle :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Domi děkuju za upozornění! Mě to, že by to pro někoho (a když se na to dívám zpětně, tak i pro mne) může být moc malé, vůbec nedošlo! Asi jak sama ty fotky znám... vážně děkuju :)

   Delete
 5. moc krásne fotky a pekná šála :)

  ReplyDelete


 6. شركة نقل عفش
  اهم شركات مكافحة حشرات بالخبر كذلك معرض اهم شركة مكافحة حشرات بالدمام والخبر والجبيل والخبر والاحساء والقطيف كذلك شركة رش حشرات بالدمام ومكافحة الحشرات بالخبر
  شركة مكافحة حشرات بالدمام
  شركة تنظيف خزانات بجدة الجوهرة من افضل شركات تنظيف الخزانات بجدة حيث ان تنظيف خزانات بجدة يحتاج الى مهارة فى كيفية غسيل وتنظيف الخزانات الكبيرة والصغيرة بجدة على ايدى متخصصين فى تنظيف الخزانات بجدة
  شركة تنظيف خزانات بجدة
  شركة كشف تسربات المياه بالدمام
  شركة نقل عفش واثاث

  ReplyDelete 7. شركة نقل عفش بالرياض وجدة والدمام والخبر والجبيل اولقطيف والاحساء والرياض وجدة ومكة المدينة المنورة والخرج والطائف وخميس مشيط وبجدة افضل شركة نقل عفش بجدة نعرضها مجموعة الفا لنقل العفش بمكة والخرج والقصيم والطائف وتبوك وخميس مشيط ونجران وجيزان وبريدة والمدينة المنورة وينبع افضل شركات نقل الاثاث بالجبيل والطائف وخميس مشيط وبريدة وعنيزو وابها ونجران المدينة وينبع تبوك والقصيم الخرج حفر الباطن والظهران
  شركة نقل عفش بجدة
  شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
  شركة نقل اثاث بالرياض
  شركة نقل عفش بالدمام

  ReplyDelete
 8. مؤسسة تنظيف بالدمام
  افضل شركة نقل عفش بالدمام افضل شركة نقل عفش بالدمام

  ___
  شركة تنظيف سجاد بمكة شركة تنظيف سجاد بمكة
  شركة تنظيف منازل بالاحساء شركة تنظيف منازل بالاحساء
  شركة مكافحة حشرات بالاحساء شركة مكافحة حشرات بالاحساء
  شركة تنظيف بالاحساء شركة تنظيف بالاحساء

  ReplyDelete