Tuesday, 28 January 2014

Ill Tuesday!

Zdravím všechny :)
Jak se takhle při úterku máte? Doufám, že maličko lépe než já, protože se mě už od víkendu drží bacil a dneska už jsem podlehla a nevlezla ani na ten stepper, takže jsem sportovala akorát tak pasivně při sledování slalomu ze Schladmingu, který mi tu náladu alespoň trošku vylepšil - všichni moji tři oblíbenci na pódiu :)
Ve škole je to tenhle týden nuda, takže jsem se při hodinách víc soustředila na bolest hlavy než na učivo. Hlavně ale vrcholí přípravy plesu, pořád nějak nemůžu uvěřit tomu, že po těch osmi letech to budu já, kdo maturuje a užívá si svůj večer :) Teď hlavně se ségrou vybíráme účes, nechám to asi na ní :)

Jinak jsem se už od soboty stihla podívat na tři filmy s Ryanem Reynoldsem (inspiroval mne jeden z vašich článků s tipy na filmy). Všechno takové ty klasické romantické komedie, ale s jeho dokonalostí nabírají úplně jiný směr O:) Jaké filmy s ním máte nejraději? Ať můžu pokračovat :) Nenechám na něm nit suchou :))
(Pokud hledáte podobného krasavce, mám tu dvojníka: biatlonista Emil Hegle Svendsen :))

A ještě pro sebe si přidávám trošku pozitivní energie :)! Mějte se krásně, snad brzo přidám pořádný článek :)5 comments:

 1. Přeji brzké uzdravení! ;)

  ReplyDelete
 2. Hm, my jsme musela být fakt nějaká divná třída, ale žádný maturitní ples jsme neměli :O :) Těším se na článek o něm :) (zda se s námi podělíš tedy :) Teď se hlavně brzy a pořádně uzdrav!!

  ReplyDelete
 3. já na svůj maturák nešla, moc na tyhle akce nejsem no. Jinak přeju brzké uzdravení. Ryan je kus :)

  ReplyDelete
 4. Coelho ma pekne myslienky!

  Pozyvam na giveaway o znackove plavky, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/pripravte-sa-na-leto-sutazte-s-biancou.html

  ReplyDelete
 5. Nikdy bych nevěřila, že to napíšu, ale chtěla bych zase maturovat. :-D
  Ze všech tří citátů mám husí kůži, takové řečičky na mě totiž působí. ;-) Zapíšu si je do svého motivačního deníčku a budu si je číst co nejčastěji. Často propadám splínům, i když mi často stačí málo k radosti. Třeba přečíst si takový citát, uvědomit si, že je vlastně hezký den a když nejde o život, jde o ho*no. ;-D
  Koně mi chybí ohromně. Když prodali koně ze stáje, kde jsem naposledy jezdila, pohřbila jsem všechno tohle kolem na strašně dlouhou dobu a poslední čtyři roky mě ta "posedlost" zase chytá. Asi je pravda, že když miluješ koně, je to doživotně. Teď sice nemám tolik času, abych hledala stáj a zase začala jezdit, ale brzo dojde i na to a zatím se budu kochat na jezdeckých závodech. Dokonce jsem začala snít o tom, že bych ráda někdy psala pro časopis jako je Jezdectví. :-D To by bylo fajn skloubení toho, co mám ráda, koní a psaní. :-)
  Přeji ti, aby ses brzy uzdravila. ;-)

  ReplyDelete