Thursday, 2 October 2014

Přesun do Prahy - kam chodit cvičit a běhat?

Ahoj všichni :)
Určitě jste si všimli mé neaktivity, za kterou se omlouvám a všechno se teď budu snažit napravit! Důvod mé zaneprázdněnosti je jediný, ale velký - stěhování do Prahy! Je ze mě pár dní vysokoškolák a já už od půlky srpna řeším byt a celkově svůj budoucí život. Sice jsem ještě nebyla na jediné přednášce, ale školní povinnosti už nějaké byly a já jsem si na blog nenašla tolik času. Neříkám, že teď mávnu kouzelným proutkem a času bude hodně, naopak ho asi bude ještě míň, ale už jsem zabydlená a začínám si znovu utvářet nějakou tu denní rutinu, kterou jsem už nutně potřebovala :)A protože jsem teď tedy v Praze nově, tak se ptám vás - Pražáků nebo kohokoliv, kdo Prahu trošku zná - kam chodit běhat a kam chodit cvičit? Doporučte mi parky nebo běžecké trasy prosím, nebo nechcete si jít rovnou společně zaběhat? :) A co fitka? Kam chodíte cvičit? Budu ráda za všechny tipy a rady! :)))
Brzo se ozvu se zajímavějším článkem, ráda bych konečně pochválila mnou tak oblíbené reebok sportovní oblečení, používáte někdo něco od reeboku?
Mějte se krásně
Míša

8 comments:

 1. Mmm taky bych měla zase jít běhat, ale v Praze mě to nebaví :D A do fitka jsem chodila jen do Radlic, tam to nebylo špatné mají tam i lekce cvičení TRX a tak :)

  ReplyDelete
 2. Pokud by jsi chtěla cvičit více silově a funkčně, tak ti doporučuji xxtreme arenu. Pokud vím tak na běh je hodně oblíbená Ladronka. Hodně štěstí na VŠ.

  ReplyDelete
 3. Běhat chodí lidé i hodně podél Vltavy. Ale ono hrozně záleží na tom, kde bydlíš, protože trmácet se někam kvůli běhu je asi dost ptákovina.

  ReplyDelete
 4. Souhlasím se Štěpánkou, záleží na tom, kde bydlíš. Na běh jsou dobré klidnější parky jako Riegrovy sady nebo park Folimanka. Taky náplavka není špatná, ale tam odpoledne bývá dost lidí...

  ReplyDelete

 5. شركة نقل اثاث بالدمام التفاؤل شركة نقل اثاث بالخبر كما انها افضل شركة نقل اثاث بالجبيل نقل عفش واثاث بالجبيل والخبر والقطيف والدمام
  شركة نقل اثاث بالدمام
  شركة نقل اثاث بالجبيل

  ReplyDelete