Monday, 9 December 2013

Potřebná dávka motivace

Zdravím všechny :)
Jak jste přežili pondělí? Já měla dneska celkem klidný den, navíc přes dvě hodiny se u nás na škole konala beseda s pánem (v angličtině, bohužel s překladatelkou), který bych jedním ze zachráněných Nicolasem Wintonem. Zajímavý, smutný příběh, který podával někdo, kdo byl se svým životem smířen a nijak na nacismus nenadával, žil život naplno i s tím, co si v dětství prožil - inspirativní :)
Odpoledne jsem se opravdu jen podívala na matiku - nechápu to, jako vždy :) připravila si věci na zítra, v koupelně strávila snad dvě hodiny a oběhla pár z vás (snad se ještě k dalším dostanu). Teď už jen dopíšu tenhle článek a půjdu se zavrtat do peřin. Včera jsem šla na svoje poměry spát celkem pozdě, a zítra vstávám už v půl 4 (zatím je to pro mne nepředstavitelné :)), takže si chci odpočinout, ať jsem zítra použitelná :)

A o čem že bude ten dnešní článek? Přinesu vám trošku motivace - na internetu je jí všude plno, já si ji ráda shromažďuju na we heart it - kdo by mě chtěl followovat (jak to píšete vy počeštěle?), budu jen ráda, ale dejte mi vědět, že to jste vy, nesleduji totiž každého, kdo si mě přidá ;)  TADY :)))
Dnes bych tu motivaci, které není nikdy dost, ráda spojila s názvem mého blogu :) Kdo se chystá cvičit, nebo prostě jen potřebuje nakopnout, doporučuju přečíst :) - dejte mi prosím vědět, pokud příště chcete i překlad :)

Jak je to jednoduché, co? :)
I když se to nezdá, i tohle je u zdravého životního stylu potřeba :)
Není ten výsledek skvělý?


A teď už dost, s motivací, jdu spát, ať mám zítra dostatek energie na pořádné hřešení ve Vídni :)

8 comments:

 1. Miluju tyhle motivační obrázky, vždycky dokážou nakopnout. :))

  ReplyDelete
 2. Tak mě přes zimu asi nenakopne vůbec nic. :D Plánuji cvečení a běhání až zas bude na jaře :D

  ReplyDelete
 3. motivace je důležitá, a hlavně vědět že to děláme pro sebe

  ReplyDelete
 4. Super motivace :) Nic mě neinspiruje víc než baba s pěknou s figurou. Hned mám další energii a chuť :D :)

  ReplyDelete
 5. No mělo to byt nejdřív drama a o psychixky nevyrovnane dívce, nakonec to bude fantasy ♥ strašně se mi to líbí, ale zas si v psaní moc nevěřím :) To spíš ve sportu

  ReplyDelete
 6. Možná jednou zveřejním :) jinak máš super motivacni obrazky :))

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. Na we heart it se da najit spoustu techto motivacnich obrazku, miluju je!:D Pekny blog!!:)

  ReplyDelete