Friday, 27 December 2013

Potřebná dávka motivace III.

Hezký páteční večer přeju :)
Právě jsem se vrátila z bowlingu s kamarády a napoprvé to snad se mnou nedopadlo ani tak špatně :) Dopoledne jsem si zacvičila a pak už jsem sotva stíhala se trošku zkulturnit, natož napsat článek. Chtěla jsem se zeptat, jestli vás recenze zaujala a zvažujete případně koupi knížky, jestli chcete, abych vám tu vypsala názvy pravidel, kterými se podle Allena máme řídit - abyste si to třeba víc ujasnili? :)
Mně se sice nedaří jíst zrovna zdravě (nebude to tím, že se nesnažím? :))), ale do cvičení se celkem lehce přinutím - přece jen si pak můžu říct, že aspoň něco pro sebe dělám :) Né každému se ale chce, tak vám třeba pomůže pár mých oblíbených motivačních obrázků a citátů, co myslíte? :)

10 comments:

 1. ten poslední pic se mi líbí nejvíc :D J8 když jsem taky začínala se cvičením, tak jsem taky zdravě moc nejedla. Myslím, že časem to přijde, že budeš pro sebe chtít dělat víc než je cvičení. I když děláš pro sebe víc než většina populace.

  ReplyDelete
 2. Motivační obrázky jsou vždy potřeba!:)
  Já už nějaké ty svoje zásady zaběhlé mám..a za dva roky, co žiju zdravě už jsem toho přečetla dosti:)
  zakládem je si přijít na to sám, co tělu vyhovuje:))

  ReplyDelete
 3. tak toto je skvelý článok!
  úžasné obrázky!

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 4. Přesně tak :) neboj, můj taky:DD a jsou i špenátové těstoviny, ale ta barva :DD
  tyhle věci, citáty, obrázky mám moc ráda :) takže jsem si stáhla i ten fitness zápisníček, co má Nikki na blogu..nechceš to taky zkusit? :) je to taková menší kontrolka nad sebou :) teda snad, já mám za sebou 1. den :DD

  ReplyDelete
 5. Suer motivacee ! miluju tyhle obrazky :)

  ReplyDelete
 6. Tak jsem si schválně přečetla tvou recenzi na knihu a docela mě to zaujalo. Možná bych si ji půjčila v knihovně.. Ale až budu mít čas, teď musím načítat do školy.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jsem ráda, že to někoho inspirovalo :) Já jsem si teď o Vánocích dala od četby do školy pokoj, ale pak to budu muset rychle dohánět, takže tě chápu :))

   Delete
 7. Chápu :D Já jsem toho začala počítat, jen tak abych měla přehled, kolik toho vůbec sežeru :D Po novém roce na to musím jít zase úplně jinak :D :D

  ReplyDelete
 8. mám hrozně ráda tyto inspirativní obrázky :))

  ReplyDelete
 9. Souhlasím s chalve, ten poslední obrázek je nejlepší :D
  Ale tyhle motivační obrázky miluju, mohla bych se na ně koukat celý den. :-)

  ReplyDelete