Sunday, 2 February 2014

Prodloužený víkend (pro školáky :))

Hezký večer přeju :)
Jak jste si užili víkend? Pro někoho vlastně i prodloužený (v něčem je ta střední přece jen fajn ... :))
Já jsem pátek obětovala hledání těch pravých šatů na svůj maturiťák. Většinu módních bloggerek asi teď budou omejvat, ale já měla za hodinu strávenou v jediném obchodě vybráno a za 20min koupené boty :) Přece jen ještě nejsem žádná hubenďoura + jsem taky docela vyrostla, takže mě překvapilo, že měli i v mé velikosti takový výběr. Nakonec mám šaty černé, tak trochu jako mořská panna a vážně zeštíhlují :) Ty vám ale ukážu až přímo v akci na fotkách z plesu.
Boty jsem chtěla úplně jiné, klasické lesklé černé lodičky, ale když mi žádné neseděly, sáhla jsem po zlatých s otevřenou špičkou. Je zajímavé, jak se preference mění. Až doteď jsem otevřenou špičku u lodiček naprosto nesnášela a zlaté boty bych taky asi nevyhledávala, k černým šatům se ale budou hodit a otevřená špička mně, někomu kdo sotva vyleze z tenisek, pomůže, abych na podpatcích vydržela aspoň přes šerpování - mám ale za těch 14 dní co dělat, abych nohám dala trošku zvyknout :)


Nevím jak jste na tom vy, ale já nakupování vážně nemám ráda. Vysává to ze mě všechnu energii! Když jsme hledaly celé odpoledne šaty pro ségru, tak mě nad vodou držela jen vidina DMka, kde jsem si zase nakoupila pár zdravých dobrot a vychvalovaný šampón od značky Aussie. Tolik jsem o něm četla u ostatních bloggerek a musím říct, že se vším souhlasím už po prvním použití, takže i já vám tento malý zázrak doporučuju :))


Včera jsem se kupodivu donutila trošku učit, ale hlavně jsem se konečně dokopala k odesílání přihlášek na VŠ. Zatím jsem teda odeslala jen přihlášek na Karlovku. Konkrétně na dvouobory: Norská, finská a novořecká studia. Na němčinu a na humanitní studia. Teď už se jen modlit ke všem vílám, ať se aspoň někam dostanu! :) Zbytek dne jsem strávila sledováním Davis cupu (Ostraváci, doufám, že jste byli fandit!), stejně jako v pátek. A večer další film s Ryanem Reynoldsem!

A dnes, kromě toho, že jsem se odhodlala učit i na úterý, protože zítra odpoledne jedeme do Prahy do divadla, jsem si vyměnila povlečení a budu spát s losama! :)

A jako sportovní nadšenec jsem samozřejmě musela celé odpoledne strávit u sledování Davis cupu a pak u strhujícího závodu v cyklocrossu - s dobrým koncem, Zdenda Štybar je znovu mistrem světa! :)

Teď už tu asi hodinu píšu tenhle článek, který je vlastně úplně o ničem. Takže už radši končím a jdu si sednout k čaji, hříšně dobré čokoládové buchtě a starým časopisům :)
Užijte si nedělní večer a vykročte správně do nového týdne/nového pololetí/nového měsíce :) Mě nemoc po snaze se jí zbavit neopouští, takže se chystám tento týden zase na pořádné cvičení, tak snad přijdou zajímavější články :)

6 comments:

 1. mě sledování sportu v telce moc nebere kromě krasobruslení :D Nákupy oblečení, taky nemám ráda.

  ReplyDelete
 2. To povlečení je dokonalý :-)
  Těším se na ty šaty!
  Já ani nepostřehla, že byly pololetní prázdniny.. ale teď si uvědomuju, že ségra byla v pátek doma :-D

  ReplyDelete
 3. Šaty na ples jsem měla vybraný hned :)) Moc jsem to nehrotitla a nakonec jsem sklidila úspěch, takže méně je někdy opravdu více! Budu se těšit na Tvé fotky! Ostatní fotky skvělé, hlavně povlečení!

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. To povlečení je božské, souhlasím s Buráčkem :-))

  ReplyDelete
 5. woow krasne obliecky!

  Posledne dni plavkovej giveaway tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/pripravte-sa-na-leto-sutazte-s-biancou.html

  ReplyDelete
 6. Krásné boty a to povlečení je krásné :)

  Nicole blog

  ReplyDelete