I když si nejčastěji a nejraději čtu doma v teplákách, občas si s knihou vyrazím i někam ven. Do přírody, do parku, do kavárny. Nejlíp do nějakýho koutku, kde se schovám...
Tentokrát jsem měla namířeno do Vnitroblocku. Poprvý. V týhle hipsterský oáze už byla snad celá Praha, potažmo republika. Na mě ta instagramová reklama taky funguje, takže jsem věděla, že se tam dřív, nebo později musím podívat. Nakonec to tedy bylo později. Ale lepší než nikdy...