Showing posts with label Ráno. Show all posts
Showing posts with label Ráno. Show all posts

Sunday, 6 September 2015

Ranní idylka?

Krásné nedělní ráno všem!
Jak trávíte svá rána vy? Spěcháte a nadáváte, nebo naopak na všechno potřebujete čas? Já si většinou dávám na čas. Ať už jdu do školy, nebo mám volno, zachumlám se ještě do deky, kde si vychutnávám snídani a prolézám všechny sociální sítě (bez toho ráno nevyjdu z domu spíš, než bez té snídaně). 

Druhou polovinu prázdnin trávím doma, mimo Prahu a náš studentský byt. Posledních pár dní se navíc učím na zkoušku, která mě čeká ve středu. Měla bych být optimistická a věřit si, ale budu potřebovat nějakou vyšší pomoc, protože pár dní, co to do sebe láduju, zřejmě nestačí. To mi ale nezabrání si rána i nadále neužívat...